Radyo Ehlibeyt

0
109

Radyo Ehlibeyt

SİTENE EKLE
Radyo Ehlibeyt

Dini ve tasavvufi alanda yayın yapmakta olan Radyo Ehlibeyt, uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir bir şekilde radyo yayıncılığı yapmaktadır. En doğru biçimde insanları dini konularda bilinçlendirmeyi amaçlayan ve hiçbir şekilde para kazanma amacını ön planda tutmayan Radyo Ehlibeyt, önceliği de dinleyicilerine veriyor. Yapmış olduğu dini ve tasavvufi yayınlarla dinleyicilerine doyumsuz ve bir o kadar da maneviyat yüklü dakikalar yaşatan bu radyo frekansı, Ehlibeyt gibi manalı ve güzel bir isimle de radyo yayıncılığını gerçekleştiriyor. İnternet üzerinden de yayınlarını gerçekleştirmek olan bu radyo frekansı böylece çok geniş kitlelere de bu güzel hizmeti sunma şansına sahip oluyor.

En doğru dini ve tasavvufi bilgilerin yer almış olduğu Radyo Ehlibeyt ile doyumsuz dakikalar sizleri bekliyor.

Radyo Ehlibeyt; dini ve tasavvufi konularda kaliteli, dürüst ve güvenilir yayınlar gerçekleştiren bir radyo kanalı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Her daim bu ilke ve bu düşünce ile hareket etmekte olan Radyo Ehlibeyt, bir anlamda insanlığa da büyük bir hizmet ve fayda sağlıyor. Manevi duyguların en üst noktaya taşındığı ve dini konularda insanlara verilen bilgilerin doğruluğu ile bu programda aradığınız huzuru bulacaksınız. İnsanların ruhlarına işleyen ve onların manevi duygularını depreştiren, tetikleyen bu radyo programı, insanları daima salih amele, iyiye ve doğru yola yönlendiriyor. Böylece insanları birbirleri ile sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde yaşamaya davet ediyor ve ortam hazırlıyor. Sadece dini ve tasavvufi programları ile değil, dini ve tasavvufi ilahileri ile de insanların ruhunu okşayan ve manevi açıdan dinleyicilerini doyuran bu radyo frekansı, Ehlibeyt’in radyosu olarak da dikkatleri üzerinde topluyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yayın yapan ve dinleyicileri ile buluşan bu radyo programında aradığınız her türlü huzuru ve duyguyu tadabilirsiniz.

Radyo Ehlibeyt; adı kadar hizmetleri ile de son derece anlamlı, güzel ve kaliteli çalışmaları dinleyicilerine sunuyor. Üstelik bu hizmetleri gece gündüz dur durak bilmeden gerçekleştiren bu radyo programı, insanların gönüllerine huzur, bereket ve dürüstlük doğmasına katkı sağlıyor.

Radyonun resmi websitesi: http://www.radyoehlibeyt.com/

Radyo Ehlibeyt