NTV SPOR

2
125

NTV SPOR

jwplayer.key=”6RfMdMqZkkH88h026pcTaaEtxNCWrhiF6ACoxKXjjiI=”;

jwplayer(‘canlitvizletv’).setup({
file: “http://85.132.44.99:1935/turktv/ntvspor.sdp/playlist.m3u8”,
width: “100%”,
height: “400”,
primary: “flash”,
image: “”,
autostart: “true”,
stretching: “exactfit”,
});

NTV SPOR

Türkiye’nin spor kanalı sloganıyla kurulan Ntv Spor, günümüzde çok rahat bir şekilde görülmektedir ki sloganının hakkını fazlasıyla vermeyi başarmıştır. Doğuş Yayın Grubu’na ait kanal 16:9 ekran formatında HD görüntü kalitesiyle yayın yapmaktadır.

Günümüzde bir çok spor alanında canlı yayınlar veren NTV SPOR açık ara farkla ülkemizde en çok izlenen spor kanalıdır.

Futbol dalında başta İspanya’nın en önemli ligi olan LA LIGA olmak üzere, İngiltere Federasyon Kupası, Türkiye Milli Futbol Takımı maçlarını naklen yayınlamaktadır. Bununla sınırlı kalmayan NTV SPOR, bazı özel futbol maçlarını da izleyicilerle buluşturmayı başarmıştır.

Sadece futbol ile değil adı üzerinde spor ile ilgilenen Ntv Spor, Türkiye Milli Takım Basketbol Takımı maçlarının yanı sıra Turkish Airlines Euroleuge gibi basket maçlarını yayınlamaktadır. Ayrıca bayan basketbol maçlarını, erkek – bayan voleybol ligimizin maçlarını NTV SPOR ekranlarında bulabilirsiniz.

Karasal yayını sayesinde Türkiye’nin her yerinden izlenebilme imkanı bulunan kanal hedeflerini büyük tutmaktadır. Bu amaç doğrultusunda LA LIGA haricindeki bir çok futbol üst liglerinin yayın haklarını da almayı çalışmaktadır. Doğuş Yayın Grubu’nun verdiği alt yapı sayesinde kurulalı henüz 5 sene olmasına rağmen çok hızlı yükselmiştir.

Bir çok spor programında ülkemizde en önde gelen spor adamları çalışmaktadır. Başta Rıdvan Dilmen olmak üzere Güntekin Onay, Metin Tekin, Önder Özen gibi bir çok değerli isim NTV SPOR ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır.

Resmi web sitesinden kanalı canlı izleyebileceğiniz gibi; D-Smart, Digiturk, Teledünya ve Tivibu üzerinden de kanala erişim sağlayabilirsiniz.

25 Haziran 2011 tarihinde HD yayına geçen NTV SPOR programlarının yanı sıra başta tenis sporu olmak üzere bir çok maçları HD ekranlara getirmiştir. Spor ile ilgilenenler bilir ki HD maç izlemenin keyfi bambaşkadır. Kanal yetkilileri de bunun bilincinde olup gerekli alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra NTV SPOR HD kanalını yayınlamıştır.

Ayrıca resmi internet sitesinden en güncel spor haberlerine ulaşabilirsiniz. Kanal ekranlarında kaçırdığınız son dakika haberleri bu web sitesinin manşetlerinde durmaktadır. Bu yüzden hiçbir spor haberini kaçırmayarak, Dünya’da olup bitenleri NTV SPOR ayrıcalığı ile takip etme imkanı bulacaksınız.

Kanalın resmi websitesi: http://www.ntvspor.net/

NTV SPOR