CNN Türk

1
134

CNN Türk

20110201141238CNN_Turk_logosu

Türkiye’de olup biten tüm haberleri CNN Türk aracılığıyla takip edebilirsiniz. Geniş yelpazesi sayesinde istediğiniz tüm kategorilerdeki haberlere tv kanalından veya web sitesinden ulaşabilirsiniz. Geniş kadrosu sayesinde memleketimizde gerçekleşenleri, en hızlı şekilde CNN SON DAKİKA adı altında ekranlara vermektedir. Bu hızından dolayı bir çok haber ödülüne layık görülen CNN, sadece haber sektörüyle kalmayıp bir çok alanda yayın yapmaktadır.
CNN Türk, yılları aşkın süredir spor programlarına, özellikle de basketbola büyük önem vermektedir. Her gece yarısı NBA analiz programları yayınlayıp, Salı ve Pazar geceleri canlı olarak 1 NBA mücadelesini vermektedir. Basketbol severlerin vazgeçilmezi olan CNN, lig maçlarıyla kalmayıp, all star müsabakaları gibi özel etkinlikleri de ekranlara getirir. Ayrıca NBA Playoff heyecanını serilerin tüm maçlarını yayınlayacak olan CNN Türk ekranlarında yaşayabilirsiniz.
Finans sektörüne de gereken ilgiyi veren CNN, alanında uzmanlaşmış bir çok yazar aracılığıyla ekonomi haberlerini yayınlamaktadır. Dünya borsasında yaşananları takip edebilir, döviz kurlarına en doğru, güvenilir kaynak güvencesiyle CNN Türk ekranlarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca borsa oranlarının günlük, haftalık takiplerini yapan kendilerine özgün yazılımları mevcuttur. Bu yazılımlar, borsa takipçleri için en önemli kaynak konumundadır.
CNN Türk, sadece Türkiye kullanıcılarına değil, Dünya’ya hizmet veren bir kuruluştur. Bu yüzden haber konusunda sadece Türkiye’de değil Dünya’da da hatrı sayılır konumda bulunmaktadır.

Bir çok dilde yayın hayatına devam eden CNN Türk, Türkiye temsilciliğine de gereken önemi vererek ülkemizin en büyük haber kanallarından biri olmayı başarmıştır.

Ayrıca mobil telefonlara olan desteğiyle de alanında diğer rakiplerinden sıyrılmaktadır. Günümüzde ki tüm mobil telefonlara uygun mobil uygulamaya sahip olan CNN, bu özelliği sayesinde hayatımızın her anında takip edebileceğimiz bir kaynak olmaktadır. Televizyon kanalının yanı sıra web sitesinde, Türkiye’mizde olan biten ilginç olayların vidyolarına ulaşabilirsiniz. Bu galeriler günlük olarak editörler tarafından düzenlenmekte olup, en güncel içeriklerle ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Tüm bunların dışında CNN Türk Radyo ile, televizyon veya internet imkanı olmayan kullanıcılara radyo hizmeti vermektedir. Tüm bu hizmetleriyle günümüzde en çok takip edilen televizyon kanallarından biri olan CNN Türk yeniliklerine devam ederek ziyaretçilerin isteklerini karşılamaktadır.

Kanalın resmi websitesi: http://www.cnnturk.com/

CNN Türk