Atv

7
208

Atv

Atv
Turkuvaz Radyo, Televizyon, Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. şirketi tarafından kurulmuştur. Yine bu şirkete bağlı Fotomaç, Sabah, Takvim gazeteleri vardır. Bu örneklerden de anlaşıldığı üzre Atv, gazetecilik ve yayıncılık konusunda geniş çevreli bir medya grubuna aittir. Tüm bu yayın organlarını kullanarak ihtiyaç duyulan reklamları Türkiye halkına ulaştırabilmektedir. Bu medya grubunun tüm ürünleri birbirini tamamlar nitelikte olduğu için dışarıdan bir müdehale gerekmeksizin kendi çarkını çevirmektedir.

Atv uzun yıllar boyunca dönemin en kaliteli yapımlarını elinde bulundurmuş, genel kültür yarışmalarına ayrı bir önem vermiştir. Halkımızın ihtiyacı olan, ve eşi benzerine pek rastlanmayan bilgi yarışmalarıyla ekran karşısında olmuştur. Başta Kim 500 Milyar İster ( yeni adıyla Kim Milyoner Olmak İster ) programıyla gönüllerde taht kurmuştur.
Atv, Doğru ve dürüst habercilik ilkesini benimseyerek 19.00 ana haberleriyle de izleyici karşısına çıkmaktadır. Türkiye’nin gündemindeki en önemli haberleri, tüm detaylarıyla sıcağı sıcağına ekranlara getirmektedir. İlkesinden hiçbir zaman ödün vermeyerek ATV ana haberi yıl içerisinde birçok habercilik ödülüne aday gösterilmiştir. Ayrıca televizyon özellikleriniz içerisinde HD ile izleme seçeneği var ise, kanalı HD görüntü kalitesiyle takip edebilirsiniz. Yurt dışında iseniz ve televizyon aracılığıyla kanalı takip edemiyorsanız, atv kanalını internet sitemizden canlı izleyebilir, gündemi web sitesinden takip edebilirsiniz.

Yaptığı kaliteli yayınlar ile her daim adından söz ettiren televizyon kanalı, günümüzde hiç şüphesiz en çok reytingi Kurtlar Vadisi dizisinden almaktadır. 10. yılını kutlayan dizi her Perşembe 20.00’da Atv ekranlarında yer almaktadır. Genci, yaşlısı demeden uzun yıllardır izlenen dizi, bir çok kanal gezdikten sonra en son Atv ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir.

Kanal habercilik ve bilgi yarışmaları haricinde spora da gerekli önemi vermektedir. Sene içerisinde bir çok milli maçı ekranlara getiren kanal yine son 2-3 yıldır olduğu gibi Ziraat Türkiye Kupası kupası maçlarını da yayınlamaktadır. Grup müsabakaları dahil, kupa finaline kadar olan tüm maçlar yine kanalın ekranlarından yayınlanacaktır.

Merkezi İstanbul’un Beşiktaş semtinde olan Atv’ye ulaşmak için 0216 474 20 20 telefon numarasını veya iletisim@atv.com.tr eposta adresini kullanabilirsiniz.

Atv

Kanalın resmi websitesi: http://www.atv.com.tr/